Gizlilik ve Güvenlik

 

MEDU Müzik Market; müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isim, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişler, alınan ürünler vb.) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amacıyla ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında, var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi kullanıldığı için MEDU Müzik Market kredi kartı bilgilerinizi asla göremez!

 

Kargolanan ürünler, sigortalı  olarak taşınmaktadır. Ürünler orjinal kutu, ambalaj ve içerikleri ile teslim edilmektedir. 

 

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda MEDU Müzik Market veritabanında, şahsınıza ait hiçbir bilgi (isminiz, e-posta adresiniz, posta adresiniz, telefon numaranız vb.) kalmamaktadır. Teslim aldığınız siparişleriniz veya müşteri temsilcilerimizle yazışmalarınız varsa üyelik silme işlemi yapılamamakta olup, bu tip durumlarda üyeliğiniz pasif hale getirilerek askıya alınmaktadır.

 

medumuzikmarket.com; SanalPos uygulamalarında veri şifreleme için Globalsign ile iş ortaklığını sürdürmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır.