Alışveriş Prosedürü
  
Elektronik alışveriş yapma adımları:


 Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için "ÜYE OLUN" veya "Yeni Üyelik İçin Tıklayın" linklerini kullanabilirsiniz.

 

 Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz.

 

Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

 

 Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, ayrıca ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden
çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.

 

 Sepetinizdeki ürünleri 6 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile ödeme,Kapıda ödeme.Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayınız.

 

 Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işlem mekanizmasına (SSL) ulaşır.
 
Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketi ile müşteriye gönderilir.

 

 Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

 

 Kargo Takibi modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.